Klub chovatelů NKO

 
 

Klub chovatelů NKO »

 

Akce »  Ostatní »

 
 

Nominace na MRK 2011

datum zveřejnění: 8.2.2011

 

Seznam psů pro nominaci na MRK 2011

 

zdroj: web stránky ČMMJ

Seznam psů pro nominaci na memoriál Richarda Knolla 2011 :

 

 1.  HIP z Ouhelí – ČLP/KO/77525 – pes – 30.04.08                                                                   497 b.

      DUFEK Vladimír, Na Vinicích 216, 252 06 Davle

 

 2.  ASS z Mešinské hájovny – ČLP/POI/10509/10 – pes – 12.09.08                                         496 b.

      KORELUS Josef, L.Janáčka 344, 280 02 Kolín

 

 3.  PLUTO z Knollovy školy – ČLP/POI/10431 – pes - 27.04.08                                              496 b.

      Ing. OLIVA Petr, Větrná 79, 671 71 Miroslav

 

 4.  ASTA z Lovčických tarasů – ČLP/CF/58895 – fena – 28.05.07                                          496 b.

      Ing. NOVOTNÝ Jaroslav, 247 89 Heřmaničky 93

 

 5.  BARON z Čimelických strání – ČLP/KO/76406 – pes – 22.11.06                                      496 b.

      m. :  KOLMAN Vladimír, 503 56 Hlušice 155

      v.  :   KONEČNÁ Jana,               

 

 6.  UDAN z Cenklova – ČLP/KO/76691 – pes – 06.04.07                                                         495 b.

      VRBA Josef, Haluzice 44, 763 24 Vlachovice

 

 7.  MIK Kořenice – ČLP/KO/77505/09 – pes – 12.05.08                                                          494 b.

      NOVÁK Jaroslav, M.Alše 436, 280 02 Kolín

 

 8.   KARIN od Věžeckého potoka – ČLP/KO/76966 – fena – 19.06.07                                  494 b.

       JELÍNEK Břetislav, Věžky 36, 768 33 Morkovice

 

 9.   ANTONY Shefis – ČLP/VOK/6585/09 – pes – 22.05.07                                                     493 b.

       KAZDA Milan, V Polích 1384, 289 22 Lysá n/L.

 

10.  URAN z Kvítele – ČLP/KO/76036/08 – pes – 19.04.06                                                      493 b.

       HAUF Josef, Štěpánov 15, 418 04 Bílina 4

 

11.  BLACK Moravský Šternberk – ČLP/KO/76895 – pes – 31.05.07                                    493 b.

       BLAHA Vladimír, Hraniční 392/2, 785 01 Šternberk

 

12.  IRMA ze Stražištských lesů – ČLP/PP/1389/07 – fena – 30.12.05                                    493 b.

       HRBEK Jiří, Vilová 183, 394 26 Lukavec

 

13.  HARDY z Koblova – ČLP/CF/58681/09 - pes – 17.03.07                                                  492 b.

       SIKORA Josef, Vyvýšená 110, 711 00 Ostrava

 

14.  KLIFF z Dřínova – ČLP/KO/77074 – pes – 26.08.07                                                        492 b.

       CVÍČEK Petr, Rumburská 249/12, 190 00 Praha 9                

 

15.  ALMA z Lovčických tarasů – ČLP/CF/58894 – fena – 28.05.07                                      492 b.

       Ing. NOVOTNÝ Jaroslav, 257 89 Heřmaničky 93

 

16.  ERNY ze Zlatého kouta  - ČLP/DO/8198 – pes – 14.04.06                                               492 b.

       HEJNA Václav, Uhřice 36, 679 63 Velké Opatovice

 

17.  FLIK z Dubovských luhov – ČLP/KO/79038 - pes – 11.03.07                                         492 b.

       MUDr. PILAŘ Pavel, Nádražní 442, 768 61 Bystřice p/H.

 

 

18.  KIRA z Řadovky – ČLP/KO/76509 – fena – 27.01.07                                                      492 b.

       STUDÝNKA Jiří, Rovinka 514, 691 76 Šitbořice

 

19.  HEXA od Velkého Besta – ČLP/KO/75356/09 – fena – 27.04.05                                      491 b.

       ŠNAJDER Radek, 671 24 Vrbovec 280

 

20.  ARON Vlčence – ČLP/NDO/3753 – pes – 16.06.07                                                            491 b.

       SADLOŇ Miroslav, Hutník 1402, 698 01 Veselí n.M.

 

21.  AFRA od Bílanských rybníků – ČLP/NDO/3706/09 – fena – 07.04.07                            490 b.

       NOVOTNÝ Petr, Pňovice 139, 784 01 Litovel

 

22.  YOLL z Mešinské hájovny – ČLP/POI/10368 – pes – 24.08.07                                        490 b.

       ČERNÝ Milan, Št.Dvořáka 722, 281 21 Milevsko

 

23.  LOM z Vinného kraje – ČLP/KO/78369 – pes – 28.07.09                                                 489 b.

       m. : DRMOLA Jaroslav,

       v.  :  GRATCL Jaromír, 664 54 Těšany 423

 

24.  ORKA ze Srbeckých luhů – ČLP/KO/76359 – fena – 05.09.06                                         489 b.

       MALÝ Přemysl, Na Hágu 3235, 464 01 Frýdlant v Č.

 

25.  DINGO od Chvalovického rybníka – ČLP/KO/78299 – pes – 24.06.09                            488 b.

       Ing. MICHL Jiří, Chvalovice 103, 288 02 Nymburk

 

26.  OSKAR od Jemiluk – ČLP/CF/59470 – pes – 04.05.08                                                      488 b.

       Ing. KERDA František, 28.října 16, 530 03 Pardubice

 

27.  ARGO od Jemčinských dubů – ČLP/CF/58561/09 - pes – 03.02.07                                  487 b.

       RUSEK Martin, K Hájku 119, 738 01 Frýdek-Místek

 

28.  ROXA z Jaroslavských polí – ČLP/KO/75412/07 – fena – 30.04.05                                  487 b.

       KOLÁŘ Vladislav, Kostelní 131, 561 12 Brandýs n/Orl.

 

29.  BERTA z Chlumína – ČLP/KO/78239 – fena – 31.05.09                                                    487 b.

       HENDL Josef, Lukavec 135, 410 02 Lovosice

 

30.  HARD ze Šimárniku – ČLP/CF/59356 – pes – 19.04.08                                                      487 b.

       HASMANDA Zbyněk, 687 37 Polešovice 625

 

31.  FIN z Bachlu – ČLP/KO/77380 – pes – 04.04.08                                                                  487 b.

       Ing. LHOTÁKOVÁ Pavla, Břeclavská 1450, 323 00 Plzeň

 

32.  ADOR Liškův liol – ČLP/KO/77304 -pes – 10.03.08                                                           487 b.

       KRUTINA Tomáš, Bělojanská 1450, 347 01 Tachov

 

33.  ARKA Liškův liol – ČLP/KO/77309 – fena – 10.03.08                                                        487 b.

       ŠVÁBEK Jan, Dlouhý Újezd 153, 347 01 Tachov

 

34.  DAN z Úboče – ČLP/VMO/1493 - pes – 10.03.08                                                                487 b.

       KOSTKA Stanislav, Podchýšská 33, 143 00 Praha 412

 

35.  BEN od Prusíků – ČLP/NDO/3620/08 – pes – 19.06.06                                                      486 b.

       PROUZA Václav, M.Alše 436, 549 31 Hronov

 

36.  CITA od Větrné borovice – ČLP/CF/59759 – fena – 23.01.09                                            486 b.

       Bc. ŽÁK Zdeněk, Dlouhá 616/36, Přímětice, 669 04 Znojmo

 

 

37.  DORAN ze Soldátovy hvězdy – ČLP/KO/75416/07 – pes – 02.06.05                                 485 b.

       ROZKOŠNÝ Josef,  Zborovská 444, 535 01 Přelouč

 

38.  SILVA ze Záplav – ČLP/KO/78042 – fena – 18.04.09                                                         485 b.

       JERMAN František, Ledce 160, 273 05 Smečno

 

39.  ORIZ Svatoborský revír – ČLP/VMO/1565 - pes – 02.03.09                                              485 b.             

       MUŽÁK Bohuslav, Dřínov 146, 277 45 Úžice

 

40.  HACK z Ranského letiště – ČLP/KO/76333 – pes – 11.08.06                                             485 b.

       m. : JANÁKOVÁ Jana,

       v.  : HRABÁKOVÁ Olga, Štěpánov 15, 418 04 Bílina 4

 

 

 
 
© 2009-2022 Klub chovatelů německých krátkosrstých ohařů ČR, z.s.
 
Loading